RA73F1J1K96BTDF
MFR.Part #
RA73F1J1K96BTDF
JLCPCB Part #
C4222212
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.96kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS