35022K7JT
MFR.Part #
35022K7JT
JLCPCB Part #
C4125382
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS