HV731JRTTD914J
MFR.Part #
HV731JRTTD914J
JLCPCB Part #
C7205932
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS