BLU0603-5360-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-5360-BT25W
JLCPCB Part #
C17461261
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS