RP73D1J13KBTG
MFR.Part #
RP73D1J13KBTG
JLCPCB Part #
C4552241
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS