RP73D1J13K3BTG
MFR.Part #
RP73D1J13K3BTG
JLCPCB Part #
C4044448
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS