H416K5BZA
MFR.Part #
H416K5BZA
JLCPCB Part #
C3448238
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS