RP73D1J10KBTG
MFR.Part #
RP73D1J10KBTG
JLCPCB Part #
C4024112
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount