RQ73C1J78K7BTD
MFR.Part #
RQ73C1J78K7BTD
JLCPCB Part #
C4211374
Description
-55℃~+155℃ 150mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS