RP73D1J133KBTG
MFR.Part #
RP73D1J133KBTG
JLCPCB Part #
C3925952
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS