HV731JRTTD1434F
MFR.Part #
HV731JRTTD1434F
JLCPCB Part #
C6274640
Description
-55℃~+155℃ 1.43MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS