RP73D2B110KBTG
MFR.Part #
RP73D2B110KBTG
JLCPCB Part #
C4214552
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS