ROX9J27K
MFR.Part #
ROX9J27K
JLCPCB Part #
C3414177
Description
-55℃~+200℃ 27kΩ 9W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS