CPF0603B11KE
MFR.Part #
CPF0603B11KE
JLCPCB Part #
C2142364
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS