CRGH0805J6R8
MFR.Part #
CRGH0805J6R8
JLCPCB Part #
C2099513
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS