ROX8J390R
MFR.Part #
ROX8J390R
JLCPCB Part #
C3452793
Description
-55℃~+200℃ 390Ω 8W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS