RP73D1J182RBTG
MFR.Part #
RP73D1J182RBTG
JLCPCB Part #
C3939892
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS