Y00078K02000T0L
MFR.Part #
Y00078K02000T0L
JLCPCB Part #
C1478475
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.02kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors