ROX3SJ1K8
MFR.Part #
ROX3SJ1K8
JLCPCB Part #
C1368339
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS