UPF25B50RV
MFR.Part #
UPF25B50RV
JLCPCB Part #
C3575241
Description
-55℃~+125℃ 250mW 50Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS