H463K4BZA
MFR.Part #
H463K4BZA
JLCPCB Part #
C1408928
Description
-55℃~+155℃ 500mW 63.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS