ROX3SJ120R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX3SJ120R
JLCPCB Part #
C1366595
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 120Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS