CRGP0603F1K2
MFR.Part #
CRGP0603F1K2
JLCPCB Part #
C4201612
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS