HFW5A1201G00
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HFW5A1201G00
JLCPCB Part #
C1562950
Package
Plugin
Description
-65℃~+125℃ 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 28V@DC 4ms 4ms 5A Silver Alloy 插件 Power Relays