CRGS0603J150R
MFR.Part #
CRGS0603J150R
JLCPCB Part #
C2123937
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS