RN73C2A9K09BTD
MFR.Part #
RN73C2A9K09BTD
JLCPCB Part #
C1715032
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS