RN73C1J210KBTD
MFR.Part #
RN73C1J210KBTD
JLCPCB Part #
C2081784
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS