RN73C2A768RBTD
MFR.Part #
RN73C2A768RBTD
JLCPCB Part #
C4190466
Description
-55℃~+155℃ 100mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS