RQ73C2B56K2BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C2B56K2BTD
JLCPCB Part #
C2084809
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS