3430H2F300KTE
MFR.Part #
3430H2F300KTE
JLCPCB Part #
C7180302
Description
-55℃~+155℃ 2W 300kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS