RN73C2A73K2BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C2A73K2BTD
JLCPCB Part #
C4170172
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS