HSC300680RJ
MFR.Part #
HSC300680RJ
JLCPCB Part #
C1567485
Description
300W 680Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS