CRGH0603F280K
MFR.Part #
CRGH0603F280K
JLCPCB Part #
C4169385
Description
-55℃~+155℃ 200mW 280kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS