RN73C2A6K34BTG
MFR.Part #
RN73C2A6K34BTG
JLCPCB Part #
C3958166
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS