RN73C2A6K04BTG
MFR.Part #
RN73C2A6K04BTG
JLCPCB Part #
C4099544
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS