RR03J18KTB
MFR.Part #
RR03J18KTB
JLCPCB Part #
C1365507
Description
-55℃~+235℃ 18kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS