CRGCQ2512J2M2
MFR.Part #
CRGCQ2512J2M2
JLCPCB Part #
C2082739
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2MΩ 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS