RN73C2A24R9BTD
MFR.Part #
RN73C2A24R9BTD
JLCPCB Part #
C1715103
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS