AT0805BRE07270KL
MFR.Part #
AT0805BRE07270KL
JLCPCB Part #
C6127391
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS