RQ73C2A1K05BTD
MFR.Part #
RQ73C2A1K05BTD
JLCPCB Part #
C4136443
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS