RN73C2A59RBTG
MFR.Part #
RN73C2A59RBTG
JLCPCB Part #
C4008626
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS