CRGCQ0402F120R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGCQ0402F120R
JLCPCB Part #
C2073608
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS