RN73C2A59KBTG
MFR.Part #
RN73C2A59KBTG
JLCPCB Part #
C4212958
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS