RN73C2A45R3BTG
MFR.Part #
RN73C2A45R3BTG
JLCPCB Part #
C4349974
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS