CPF0201B52R3E
MFR.Part #
CPF0201B52R3E
JLCPCB Part #
C4267277
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 52.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS