RT0805WRE0728KL
MFR.Part #
RT0805WRE0728KL
JLCPCB Part #
C4243115
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS