RN73C2A2K55BTD
MFR.Part #
RN73C2A2K55BTD
JLCPCB Part #
C1716393
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 2.55kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS