RN73C2A2K55BTG
MFR.Part #
RN73C2A2K55BTG
JLCPCB Part #
C4360277
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.55kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS