RN73C2A232RBTG
MFR.Part #
RN73C2A232RBTG
JLCPCB Part #
C4267668
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS