ERJ-U6RD3162V
MFR.Part #
ERJ-U6RD3162V
JLCPCB Part #
C1882356
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS